programy

Menu Główne

Reklama
Info
Serwis Istnieje od 01.04.2005


Dziś jest Środa, 25 Maja 2022 r. Imieniny: Grzegorza i Wiolety
Polecamy
magphotos.pl
Bezpiecznie w sieci - 2005-08-21 12:42:27
W lipcu 2005 roku firma Advatech Sp. z o.o. - integrator rozwiązań informatycznych, specjalizujący się m.in. w systemach bezpieczeństwa informacji - wdrożyła w JZO, u producenta soczewek okularowych, kompleksowe rozwiązanie zapewniające wysoki poziom ochrony przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.

Rozwiązanie bazuje na urządzeniu SGS (Symantec Gateway Security) serii 5400 - jest to sprzętowa zapora ogniowa nowej generacji, która m.in. zapewnia pełną ochronę sieci oraz centralizację funkcji administracyjnych. Advatech polecił to rozwiązanie JZO, jako wielofunkcyjną pełną ochronę bramy oraz produkt zaufanego producenta, jakim jest firma Symantec.

U klienta dokonana została instalacja testowa na okres dwóch tygodni. Po tym okresie JZO podjęło ostateczną decyzję o zakupie sprzętu. Wdrożenie poprzedzała dokładna analiza istniejącej konfiguracji sieci, jak i sugerowanych zmian. Ustalono także dokładnie politykę bezpieczeństwa. Po dokonaniu przez Advatech wdrożenia systemu, administratorzy JZO zostali przeszkoleni z zakresu praktycznej obsługi rozwiązania, ustalania zasad polityki bezpieczeństwa firmy i wprowadzania w tej kwestii zmian. Ponadto, uczestniczyli oni również w samym procesie wdrażania. Funkcja zdalnego dostępu, za pomocą szyfrowanego połączenia VPN z SGS, pozwala inżynierom Advatech zdalnie reagować na zaistniałe nieprawidłowości, co zapewnia obniżenie kosztów oraz maksymalnie krótki czas reakcji.

O firmie.

Advatech Sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem przedsiębiorstwom i instytucjom produktów oraz usług informatycznych, podnoszących efektywność i sprawność ich działania. Firma wspiera swoich klientów poprzez wdrażanie u nich profesjonalnych, kompleksowych rozwiązań.

Więcej informacji o firmie na www.advatech.pl

dodał: taro komentarz[0] |
Top porady
Łamanie hasła GG
Simlock - darmowe...
Skype
Zapomniałem hasła...
Trick Gsm przesył...
Odtwarzacze
Wybierz odtwarzacz do ściągnięcia!

Vplayer 0.6e
CinemaPlayer 1.4a
ALLPlayer 2.2.2
Winamp!
Inne odtwarzacze!
Ankieta
Czego brakuje na stronie?
Downloadu
Opisów programów
Artykułów

[wyniki | ankiety]
Nowe Programy
-WorldUnlock - zde...
-Gadu-Gadu
-CS DVD Player 3.0...
-SmartClose 1.1
-Invoicer 3.409 (f...
-wiecej...
Top Downloads
-Łamacz hasła GG
-WorldUnlock - zde...
-MSVCR71.dll
-Mss32.dll
-FL Pismo Techniczne
-MSVCP71.dll
-FL Staropolski 8
-HTML - 7
-Boys - Bawmy sie....
-wiecej...
Programy
Bezpieczeństwo
Biuro
DLL
Dodatki
Dom i Edukacja
Internet
Inne OS
Kursy
Komunikatory
Muzyka
Narzędzia
Różne
Tworzenie stron WWW
Telefony